29. janvārī 2. – 4. klašu skolēniem notika nodarbības par veselīga uztura paradumu veicināšanu. Nodarbības vadīja uztura speciāliste. Viņa rādīja skolēniem krāsainas bildes ar augļiem, dārzeņiem, graudiem un piena produktiem. Skolēni uzzināja, kapēc svarīgi ēst dažādas krāsas ēdienus un kā mazāk ēst saldumus. Skolēni aktīvi iesaistījās nodarbības un atbildēja uz dažādiem jautājumiem, kā arī aktīvi piedalījās dažādās ar uzturu saistītās aktivitātēs. Nodarbības beigās skolēni secināja, ka veselīgs uzturs var būt garšīgs un palīdz mums augt stipriem un enerģiskiem.

